Paradyz Silence – piękna kolekcja płytek

Paradyż Silence

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań do swojego domu i chcesz w nietuzinkowy sposób zaaranżować łazienkową przestrzeń koniecznie przejrzyj kolekcję Paradyż Silence. Jest to nowoczesna kolekcja w zupełnie innym obliczu niz do tej pory. Ciepłe barwy oraz innowacyjne grafiki sprawiają, że przestrzeń odzyska harmonie i ciepło oraz niepowtarzalny wygląd.

Czym się charakteryzuje kolekcja Paradyż Silence?

Paradyż Silence pozwoli na tworzenie nietuzinkowego wnętrza w łazienkowej przestrzeni. To nowoczesne i piękne płytki dostępne w tej ofercie, obok których nie da się przejść obojętnie. Pozwolą na subtelne wykończenie łazienki w innowacyjny sposób, by dodać jej szykuj i luksusu. Klasyczne barwy w beżowym odcieniu sprawiają, że wnętrze jest ponadczasowe i posiada kojący wygląd. Warto podkreślić, że to bardzo solidne płytki, które występują w kilku wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych i wykończenia tekstury. Pierwszym z nich jest format podstawowy 25 cm na 75 cm. Z kolei drugim jest format o szerokościach 59.8 cm x 59.8 cm.

Paradyż Silence

Niebagatelna kolekcja

Kolekcja jest produkowana w dwóch odcieniach: beżowym oraz szarym. Występują w niej płytki ścienne, płytki ścienne podłogowe, a także mozaiki, dlatego za sprawą jednej kolekcji można skompletować całe wnętrze i utrzymać je w odpowiedniej tonacji. Płytki ścienne mają kolor beżowy i posiadają gładką teksturę.

Do nietuzinkowego wykończenia można dodać płytki ścienne z ornamentem w połysku, które wyglądają niebagatelnie. Można je rozmieścić według indywidualnych upodobań. Dodatkowo występują również płytki ścienne o strukturze zygzaka, również w kolorze beżowym, dlatego można je idealnie wkomponować do danego wnętrza. Pięknie wyglądają również płytki mozaikowe oraz w kształcie rombu w macie o wymiarach 20.6 cm na 23.7 cm. Z kolei płytki podłogowe o dużym formacie prawie 60 cm na 60 cm w odcieniu beżowym będą idealnie uzupełnieniem tej przestrzeni.