Popularne środki czyszczące – które warto wybrać?

proszek do prania

Pierwszą grupą środków czystości, które powinny znaleźć się w każdym domu są detergenty, takie jak płyny do czyszczenia, środki do pielęgnacji mebli, odświeżacze powietrza i tkanin oraz płyny do mycia okien. Są one ogólnie określane jako chemia gospodarcza. Łączą one w sobie łatwość obsługi z wysoką wydajnością i sprawnością. Wiele z tych produktów ma wszechstronne zastosowanie, co czyni je idealnymi do codziennego czyszczenia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni.

Odświeżacze do tkanin

Popularną grupą produktów, które nie neutralizują nieprzyjemnych zapachów są odświeżacze do tkanin. Tego typu produkty występują w postaci aerozoli, które po zastosowaniu przywracają świeży zapach ubrań, jednocześnie usuwając nieprzyjemne zapachy bez konieczności prania. 

Środki do czyszczenia i konserwacji mebli

środki czystości

Kolejną grupą środków czyszczących, które powinieneś mieć w swoim domu są profesjonalne środki czystości z https://sklep.clovin.com.pl/ przeznaczone do czyszczenia mebli. Służą one do usuwania typowych zabrudzeń pojawiających się na meblach wykonanych z litego drewna, płyt meblowych oraz tworzyw sztucznych, szkła czy metalu. Nadają się do czyszczenia frontów laminowanych i fornirowanych. Znane środki czyszczące zawierają również kompozycję wosków, które nadają meblom lśniące, długotrwałe, błyszczące wykończenie.

Odświeżacze powietrza

Każdy znany producent środków czystości ma w swojej ofercie również odświeżacze powietrza. Tego typu produkty idealnie nadają się do różnych pomieszczeń w domu: od łazienek, kuchni, przedpokojów, garderób po kotłownię, garaż czy piwnicę. Profesjonalne odświeżacze powietrza są idealne do neutralizowania zapachu dymu papierosowego, nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z toalety czy charakterystycznego zapachu wilgoci.